Заказать по телефону: +38(044)451-73-07  +38(050)962-9444  +38(093)735-15-71    Наш E-mail: biomedukr@gmail.com

InTray™ Colorex™ Screen:скачать

Призначення для використання:

Тест InTray™ Colorex™ Screen призначений для швидкого виділення і диференціації патогенних мікроорганізмів сечовивідних шляхів. Підходить для прямого посіву зразків

Типові колонії InTray™ Colorex™ Screen:

InTray (Colorex Screen) тільки для In Vitro діагностики

Призначення:

Тест InTray ™ Colorex ™ Screen призначений для швидкого виділення і диференціації патогенних мікроорганізмів сечовивідних шляхів. Підходить для прямого посіву зразків сечі.

Опис і принцип використання

Головна мета використання тесту - виявлення патогенних мікроорганізмів сечовивідних шляхів, але InTray ™ Colorex ™ Screen має більш широку можливість застосування, в якості загального поживного агару, для ізоляції різних мікроорганізмів. Colorex ™ Screen дозволяє досліджувати зразки з порожнини рота, горла, очей, вух, вагіни, уретри, зразки шкіри, калу. На додаток, Colorex ™ Screen демонструє високі ростові властивості для мікроорганізмів, стійких до внутрішньо лікарняних інфекцій і з множинною медикаментозною резистентністю. (Тому що містить певні антибіотики)

Умови зберігання

Зберігати в холодильнику, при температурі (2ºС-8ºС) Дозволяється збереження в при кімнатній температурі протягом одного дня. Уникайте заморожування і тривалого зберігання при температурі вище 40ºС. Не відкривайте тест до використання. Не використовуйте, якщо середовище пошкоджено або забруднено.

Процедура посіву (інокуляції)

Прогрійте In TRAY при кімнатній температурі. Відтягніть нижній правий кут етикетки до зони, де захисна фольга буде повністю видно. Видаліть захисну фольгу, потягнувши за ярлик.

Викиньте фольгу. Не знімайте і не пошкоджувати білий фільтр над вентиляційним отвором. Помістіть пробу на поверхню агару.

Закрийте In TRAY етикеткою, щільно притискаючи по периметру плашки, переконайтеся в герметичності. На етикетці вкажіть дані пацієнта, інформацію про пробі і дату. Не закривайте написами оглядове вікно.

Культивування і результати

Інкубуйте при 37С протягом 24-72 годин. Звертайте увагу на колонії будь-якого кольору та зміну морфології.

Інтерпретація результатів

Escherichia coli - зміна кольору середовища від темно-рожевого до червонястих відтінків Enterococcus species - змінює колір середовища на бірюзовий Klebsiella, Enterobacter, Citrobacter - синій колір середовища, колонії з металевим блиском Pseudomonas - колонії кремові, напівпрозорі Proteus mirabilis - коричневий колір середовища, колонії з ореолом Staphylococcus aureus - ідентифікується за наявністю світло жовтих, з золотистим відтінком непрозорих дрібних колоній

Запобіжні заходи

Використовувати тільки для In Vitro діагностики Чутливість для E.coli складає 99,3% На середовищі можливо використовування індольного тесту для підтвердження E.coli та TDA – тесту с (Fe Cl₃) для підтвердження Proteus. Після інкубації, повторне відкриття плашки робите тільки в шафі біологічної безпеки. Оскільки In TRAY може містити потенційно інфекційний матеріал, утилізація проводиться автоклавуванням при 121С 20 хвилин.

Реагенти

Colorex ™ Screen містить агар, поживні пептони, антимікробні компоненти, хромогенні добавки.

Контроль якості

Всі партії продукту верифицируются з мікробними штамами ATCC.
www.000webhost.com