ПРО КОМПАНІЮ

Ми є єдиним офіційно уповноваженим представником компанії «Biomed Diagnostics» в Україні, відповідно, гарантуємо справжный продукції.

Всі тести компанії «Biomeddiagnostics», сертифіковані в Україні, зареєстровані в Держлікслужбі України, ТПП України.

Дотримання температурних режимів перевезення та зберігання, контроль терміну придатності, консультування за технологією виконання аналізу - контроль всіх цих факторів суттєво впливає на якість проведення досліджень та достовірність отриманих результатів.

Наша місія – зробити доступними світові стандарти діагностики в Україні, підвищити ефективність роботи лікарів та покращити якість життя пацієнтів за рахунок застосування новітніх досягнень сучасної науки у галузі розробки та впровадження нових методів діагностики. Ключовим елементом корпоративної культури компанії є відданість ідеї соціальної відповідальності бізнесу.

Про компанію Biomed Diagnostics

Американська компанія Biomed Diagnostics є одним із світових лідерів у виробництві діагностичних тестів, тест-приладів для мікробіологічних досліджень. При розробці та виробництві своєї продукції, компанія високо професійно та кваліфіковано поєднує останні досягнення науки та класичні дослідження у діагностиці.

Об'єднавши збір біологічного матеріалу, транспортування та інкубацію в рамках єдиної платформи, продукція компанії дає можливість суттєво економити час та витрати під час виробництва аналізів. Ця інновація дозволяє уникати прямого контакту зі збудником під час проведення дослідження та суттєво знижує ризик забруднення зразка після інокуляції. Також істотно знижує ризик забруднення довкілля, т.к. всі матеріали, що використовуються під час виробництва, є екологічними.

Тести компанії “Biomed Diagnostics” включають прозорі, оптично чіткі матеріали, що дає унікальну можливість проведення дослідження методом прямої мікроскопії, без додаткового приготування, фарбування мазків.

Компанія “Biomed Diagnostics” виробляє високоякісну продукцію, що повністю відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Вся продукція має міжнародні сертифікати FDA, BSI (ISO 13485:2003).

Тести In TRAY GC, In POUCH TV рекомендовані ВООЗ для діагностики гонореї та трихомоніазу у бюлетені “Laboratory diagnosis of sexually transmitted infections, included human immunodeficiency virus”, з яким Ви маєте можливість ознайомитися на нашому сайті, в інформаційному розділі.

Весь процес виробництва контролюється відповідно до міжнародних стандартів, і кожна партія продукції проходить потрійний контроль якості – технологічного виробництва та ростових властивостей та безпеки використання.

Сертификаты

Сертифікат FDA

Сертифікат безпеки використання

Сертифікат ISO

Уповноважене представництво

Контроль якості середовища