Унікальні тест-прилади
компанії Biomed Diagnostics
Єдиний офіційно уповноважений представник компанії Biomed Diagnostics в Україні ДЕТАЛЬНІШЕ
Тести, рекомендовані для використання ВООЗ
(World Health Organization, WHO)
Найвища якість, що не має аналогів на ринку.
Вся продукція компанії має міжнародні сертифікати
FDA, BSI (ISO 13485:2003)
ДЕТАЛЬНІШЕ
Висока специфічність, чутливість,
ростові властивості, стабільність
З'єднання однією платформі всіх етапів проведення аналізу. ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми є єдиним офіційно уповноваженим представником компанії Biomed Diagnostics в Україні, відповідно, гарантуємо справжність продукції, що продається нами.

Соблюдение температурных режимов перевозки и хранения, контроль срока годности, консультирование по технологии выполнение анализа - контроль всех этих факторов существенно влияет на качество проводимых исследований и достоверность получаемых результатов.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Переваги та унікальність тест-приладів компанії Biomed Diagnostics

  • Висока якість продукції, що не має аналогів на ринку, рекомендована для використання ВООЗ (World Health Organization, WHO)
  • Сполука на одній платформі всіх етапів проведення аналізу
  • Висока специфічність, чутливість, ростові властивості, стабільність
  • Компактна форма, що не б'ється, зручна для транспортування
  • Безпека при використанні, екологічність
  • Мінімальна кількість лабораторного обладнання
  • Легка та безпечна ідентифікація збудника
  • «Золотий» стандарт культуральної діагностики доступний в умовах клініки

Наша місія – зробити доступними світові стандарти діагностики в Україні, підвищити ефективність роботи лікарів та покращити якість життя пацієнтів.

Ми забезпечуємо це за рахунок застосування новітніх досягнень сучасної науки у галузі розробки та впровадження нових методів діагностики. Ключовим елементом корпоративної культури компанії є відданість ідеї соціальної відповідальності бізнесу.

Ставайте нашими партнерами

Більше 20 років компанія BiomedDiagnostics представляє тести для клінік та ветеринарів як легкий та ефективний метод виявлення бактерій та дерматофітів для діагностики широкого спектру захворювань.

Biomed підтримує відповідність ISO 13485: 2016, всеосяжному стандарту систем управління якістю для виробників медичного обладнання.

Завдяки цьому міжнародному стандарту наші клієнти та постачальники отримують додатковий рівень впевненості в якості. Відповідність Biomed ISO 13485 гарантує найвищі стандарти. Крім того, багато продуктів Biomed схвалені FDA та / або мають знак CE IVD.

Від тестування госпітальних інфекцій, хвороб, що передаються через воду та повітря, до партеногенних грибів.

Успіх пристроїв InPouch ® та InTray ® у галузі діагностики культур обумовлений суворими стандартами якості, роками розробки продуктів, щоб удосконалити та спроектувати кожен пристрій відповідно до потреб. Прислухаємось до наших клієнтів, щоб зрозуміти, що критично в діагностиці: точність, вартість, швидкість отримання результату та простота використання.

СТАТЬИ